світ інженерних технологій
Проектування

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

Проектування

Компанія "Світ Інженерних Технологій"

відповідально підходить до проектування кожного об’єкту, оскільки проектування системи опалення являється індивідуальним підходом до Вашого будинку чи квартири. Метою даної роботи є отримання найефективнішого раціонального рішення. Першочерговим завданням під час проектування системи опалення є точне визначення тепловтрат будинку та потреб в гарячій воді. Саме цей пункт і є відправною точкою для побудови ефективної системи опалення та гарячого водопостачання, з найменшим енергоспоживанням в майбутньому. Саме тому, команда компанії "Світ Інженерних Технологій" працює щоб в майбутньому заощадити Ваші кошти, проектуючи Вашу систему опалення економічно-ефективною, комфортною та надійною. Оптимально підібрана конфігурація системи - це не лише затишок, але і ваші гроші. Ми проектуємо систему таким чином, щоб максимально ефективно використовувати теплову потужність і зменшити тепловтрати, що в майбутньому дозволить істотно заощадити гроші та зменшити термін окупності опалювального устаткування.

Спеціалізована ПрограмаПакет Програмного Продукту:

Продукт, що використовує наша компанія, надає широкі можливості для створення проектів та прискорює процес проектування.
Програми, що входять до складу пакету дозволяють виконувати:

Card image cap

Розрахунок теплових втрат і потребу в тепловій енергії для приміщень і всієї будівлі

Card image cap

Розрахунок температур повітря в неопалюваних приміщеннях на підставі теплового балансу

Card image cap

Підбір діаметрів труб і арматури для системи опалення і водопостачання

Card image cap

Теплові та гідравлічні розрахунки опалювальних поверхонь, з автоматичним підбором оптимальної температури живлення (входу) циклів

Card image cap

Підбір радіаторів, з урахуванням охолодження теплоносія в трубопроводах, і застосовуваних додаткових елементів

Card image cap

Проектування систем радіаторного та підлогового опалення

Card image cap

Проектування систем внутрішнього водопостачання

Card image cap

Підготовку комерційних пропозицій за проектом