світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Wolf

Завод «WOLF» GmbH (Німеччина) — одна з провідних фірм Німеччини, розташована на землях Баварії в містечку Майнбург. Заснована в 1965 році для випуску обладнання з сушіння хмелю, поля якого буквально оточували і оточують територію заводу і в даний час. З цього року фірма Wolf і почала свій шлях з розробки та виробництва обладнання для кліматехніки і опалення.
У 1973 році розпочато виробництво систем для кондиціонування повітря. 1975 — 1992 роки — розроблено та впроваджено у виробництво повітронагрівачі різного типу, вентилятори дахового виконання. Фірма Wolf впевнено просувалася вперед на ринку кондиціонування і вентиляції за рахунок сучасної технології виробництва і створення високоякісного обладнання.

З успіхом продовжує розвиватися і напрямок кондиціонування і вентиляції. У 1996 році розпочато випуск промислових кондиціонерів Gigant, що дозволяють обробляти десятки тисяч кубів повітря. Подальший розвиток отримує і техніка для нагріву повітря. З 1999 року триває модернізація і випуск стельових повітронагрівачів, генераторів теплого повітря, що використовують як джерело тепла газові та дизельні пальники. В області обробки повітря розроблені теплові повітряні завіси, димовидаляючі вентилятори.
Пріоритетним стає розробка і виробництво котельного обладнання, що відповідає всім вимогам енергозберігаючих технологій. У 1996 році розпочато виробництво установок, що використовують сонячну енергію, які були інтегровані в єдину систему зі звичайними котельними установками і таким чином суттєво підвищили ефективність котельної установки в цілому.

← НАЗАД