світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Wilo

Концерн Wilo з штаб-квартирою в Дортмунді, Німеччина, являється одним з ведучих виробників насосів та насосних систем для опалення, охолодження та кондиціонування повітря, водопостачання, водовідведення та каналізації. Насоси Wilo останнього покоління відповідають найбільш енергозберігаючому рівню класу «А» i сьогодні це стало новою відмінною рисою концерну.
Історія фірми Wilo бере свій початок у XIX ст., коли в 1872 р. в Дортмунді було засновано фабрику з виготовлення мідних виробів Louis Oplаnder Maschinenbau. Свою нинішню назву Wilo компанія отримала в 1928 році, коли німецький інженер-винахідник Вільгельм Оплендер розробив та запатентував прискорювач циркуляції, відомий пізніше як циркуляційний насос для систем опалення, перейменував фірму, використавши перші букви свого імені.

Фірма Wilo — це інноваційність i новаторство.

3 2005 р. компанія Wilo, разом з провідними виробниками насосного устаткування, взяла на себе добровільне зобов’язання з маркування насосів за рівнем енергоефективності.

Зараз компанія представляє собою холдинг Wilo, до складу якого в 1984 році увійшов французький виробник насосів Pompes Salmson та в 2003 — німецька фірма EMU Gruppe. Концерн, що включає десятки підприємств по всьому світу, являється одним з найбільших в світі виробників насосної техніки. Вся продукція концерну відповідає міжнародним сертифікатам якості ISO 9001, ISO 14001, а також VDA6.

Торгова марка Wilo сьогодні — це вісім заводів в п’яти країнах світу, представництва в 60 країнах та більше 6200 співробітників. В 2010 році оборот холдингу Wilo склав 1021,4 млн.євро.

← НАЗАД