світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Vaiilant

Німецький бренд настінних газових котлів та водонагрівачів Vaiilant, вже багато років відомий як виробник якісної опалювальної техніки. Історія торгової марки Vaillant почалась в 1899 році, коли німецький інженер та винахідник створив оригінальний логотип, в основі якого він захотів побачити пасхального зайця.
Компанія була заснована в місті Ремшайд (Німеччина) в 1894 році.

Підприємство швидко розвивалось:

Сьогодні компанія входить до складу європейського концерну Vaillant Group, що налічує понад 10000 співробітників. Vaillant — потужний виробник високоякісної опалювальної техніки з річним оборотом понад 2 млрд. євро. Для європейського споживача марка Vaillant вже давно є синонімом тепла. Устаткування компанії ідеально підходить як для нового будівництва, так і для модернізації старих опалювальних систем. Його можна встановлювати в приватних будинках, котеджах, використовувати для організації систем поквартирного опалення.

По настінним опалювальним апаратам компанія Vaillant Group займає близько чверті ринку і є одним з лідерів в Європі. Продажі навісних котлів Vaiilant сягають більше 1,5 млн. апаратів. Крім цього компанія пропонує широкий асортимент обладнання, що працює на газі, рідкому паливі та електроенергії.

Vaillant Group продає опалювальну техніку в рамках глобальної мережі в Європі, Африці, США, Південній Америці і Азії, співпрацюючи із зарубіжними партнерами, а також через 70 власних торгових підрозділів. Крім того компанія Vaillant має в своєму розпорядженні 14 виробничих центрів, 7 дослідницьких центрів. Продукція Vaillant Group представлена на ринку опалювальної техніки більш ніж в 100 країнах світу.

← НАЗАД