світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Uponor

Історія компанії Uponor почалася 13 серпня 1918, коли Аукусті Аско-Авоніус заснував теслярську майстерню в м. Лахті, розташованому в ста кілометрах на північ від м. Хельсінкі, Фінляндія. Аукусті походив з бідної сім'ї, але він був далекоглядним підприємцем-новатором, скромна теслярська майстерня якого незабаром перетворилася на найбільшого постачальника меблів у Скандинавських країнах і найбільшу роздрібну мережу з продажу меблів в Європі. З 1930-х років його компанія «Аско» була однією з найбільш широко відомих фінських торгових марок.
Напередодні Другої світової війни в 1938 році компанія розширюється і запускає виробництво ліжок на металевих пружинах у приміщенні фабричного складу.

У 1950-ті роки компанія «Аско» звертає свою пильну увагу на зарубіжні, зокрема, на східнонімецькі ринки, на яких фінський дизайн, включаючи рішення для меблів, викликав позитивний інтерес. Фінський дизайн отримував схвальні відгуки впродовж 1950-х років, і на Виставці дизайнерських рішень у м. Мілані кожен четвертий Гран-прі було присуджено Фінляндії за меблі компанії «Аско». Природно, компанія «Аско» прагнула витягти якнайбільше із зацікавленості європейців у фінських дизайнерських рішеннях, наприклад, експортуючи меблі, спроектовану Тапіо Вірккала і Ееро Аарне.

У 1965 році компанія «Упо» відкриває завод з виробництва пластикових труб у м. Настола, неподалік від м. Лахті, і починає випуск перших пластмасових труб. Надалі компанія «Упо» впевнено розвивалася у сфері виробництва пластикових виробів, збільшуючи при цьому частку пластикових труб в обороті компанії. У 1982 році компанія «Аско» заснувала дочірнє підприємство, спеціально призначене для виробництва пластикових труб. До 1990 року це підприємство, що отримало назву Oy Uponor Ab зайняло позицію провідного виробника пластикових труб в Скандинавських країнах і стало здійснювати перші кроки по виходу на європейський ринок. Протягом наступних двох десятиліть компанія перетворюється на провідного міжнародного постачальника пластикових труб, а на порозі нового тисячоліття стає найбільшим у світі виробником. Спочатку основна продукція фірми являла собою пристосування для інфраструктурних систем, але після придбання компаній «Вірсбо», «Хевінг» і «Унікор» вектор діяльності змістився у бік розробки рішень для житлового будівництва.

У 1990-ті роки компанія «Аско» вирішила ліквідувати кілька об'єктів своєї різноманітної діяльності, і до 1999 року залишилися тільки підприємства з виробництва настильного матеріалу і побутової техніки, широка мережа об'єктів нерухомості і, звичайно, компанія Uponor. Потім було прийнято остаточне рішення зосередити всі зусилля на розвитку компанії Uponor і закрити всі інші виробничі об'єкти. Зрештою, 31 грудня 1999 підприємство «Аско» злилося з компанією Uponor, і об'єднання отримало назву Uponor Corporation. У 2000-ті роки компанія сконцентрувала увагу на основній сфері спеціалізації, а саме на розробці рішень для житлового будівництва. Подальша мета полягала в інтеграції досить децентралізованою корпорації в одну об'єднану ефективну і прибуткову компанію. З 2006 року діяльність по всьому світу стала здійснюватися під торговою маркою Uponor.

Компанія Uponor є провідним міжнародним виробником енергоефективних, безпечних і надійних рішень для водопостачання та внутрішнього мікроклімату приміщень для житлового та комерційного будівництва. Наша місія - прагнути поліпшити умови життя людей c допомогою енергозберігаючих та універсальних рішень, при максимально дбайливому ставленні до навколишнього середовища.

Передові технології Uponor і їх якість, підтверджена багаторічною історією, цінуються у всьому світі. Не випадково, компанія Uponor стала постачальником № 1 для ЖКГ скандинавських країн.

Сьогодні компанія Uponor пропонує Вам свої самі новітні технології для створення ідеального мікроклімату у Вашому заміському будинку або котеджі. Наша гарантія - інноваційність, енергоефективність, екологічність і довгий термін експлуатації систем (понад 50 років).

← НАЗАД