світ інженерних технологій

компанія Saunier Duval

Компанія Saunier Duval з 1907 року стоїть у витоків розвитку європейської індустрії опалення і була першою компанією, яка представила на ринку настінний двоконтурний газовий котел . Впровадження нових розробок для поліпшення комфорту і якості життя людини, а також надійність і безпека комерційної діяльності є головними принципами Saunier Duval протягом всієї її вікової історії . Інженерами компанії за цей час були винайдені такі унікальні речі, як водонагрівач з електророзпалом, настінний двоконтурний котел з примусовим викидом продуктів згоряння, котел з мікроаккумуляцією , що забезпечило їй успіх на ринку в своїй галузі.

Історія компанії

Величезна увага інженерами компанії приділяється розвитку нових технології, основою яких є поновлювані види енергії. Дана тенденція проявляється в поєднанні інноваційних технологій з традиційними. Сонячна енергія, в комбінації з використанням газу дозволяє не тільки забезпечити потреби в теплі і гарячій воді, а й зменшити Ваші витрати.
Saunier Duval має розробки, пов'язані з використанням сонячної енергії, які впроваджені в такі системи, як HelioCONCEPT і HelioSet.
Наступним кроком у розвитку інноваційних технологій є використання теплової енергії Землі ( геотермія ) і повітря ( АЕРОТЕРМ ), зокрема - теплові насоси.
Необхідно особливо підкреслити той факт, що обладнання Saunier Duval сертифіковано і має дозвіл Держнаглядпраці України.
Безсумнівно, що здатність обладнання стійко працювати при низькому тиску газу, адаптованість до якості води, перепадів напруги і розумна ціна є важливими конкурентними перевагами.

← НАЗАД