світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Saunier Duval

Компанія Saunier Duval з 1907 року стоїть у витоків розвитку європейської індустрії опалення і була першою компанією, яка представила на ринку настінний двоконтурний газовий котел . Впровадження нових розробок для поліпшення комфорту і якості життя людини, а також надійність і безпека комерційної діяльності є головними принципами Saunier Duval протягом всієї її вікової історії . Інженерами компанії за цей час були винайдені такі унікальні речі, як водонагрівач з електророзпалом, настінний двоконтурний котел з примусовим викидом продуктів згоряння, котел з мікроаккумуляцією , що забезпечило їй успіх на ринку в своїй галузі.

Історія компанії

Величезна увага інженерами компанії приділяється розвитку нових технології, основою яких є поновлювані види енергії. Дана тенденція проявляється в поєднанні інноваційних технологій з традиційними. Сонячна енергія, в комбінації з використанням газу дозволяє не тільки забезпечити потреби в теплі і гарячій воді, а й зменшити Ваші витрати.
Saunier Duval має розробки, пов'язані з використанням сонячної енергії, які впроваджені в такі системи, як HelioCONCEPT і HelioSet.
Наступним кроком у розвитку інноваційних технологій є використання теплової енергії Землі ( геотермія ) і повітря ( АЕРОТЕРМ ), зокрема - теплові насоси.
Необхідно особливо підкреслити той факт, що обладнання Saunier Duval сертифіковано і має дозвіл Держнаглядпраці України.
Безсумнівно, що здатність обладнання стійко працювати при низькому тиску газу, адаптованість до якості води, перепадів напруги і розумна ціна є важливими конкурентними перевагами.

← НАЗАД