світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Riello

Сила Riello - в технологічних інноваціях і досвіді, накопиченому більш ніж за 90 років роботи. Напружена праця, майстерність і творчий підхід техніків, фахівців і всіх інших співробітників компанії є найбільшою цінністю і ведуть компанію до успіху.
Завдяки їх цілеспрямованим зусиллям і використанню інноваційних проектів та ідей Riello в даний час є провідним італійським виробником систем і технологій для самого різного устаткування.

Компанія щорічно випускає нові вироби на основі революційних технологій для ефективного використання енергії, поліпшення якості атмосфери і підвищення якості життя спільноти. Чисельні показники наочно відображають ці прагнення. В даний час компанії належать 8 виробничих підприємств, дослідницькі центри розробки продукції, один з кращих в світі центрів дослідження процесів горіння.

Присутність компанії на світових ринках забезпечено добре організованою і ефективною мережею продажів і центрами навчання в різних країнах. Riello має 13 відділень за кордоном (в Європі, Америці, Азії) і замовників з більш ніж 60 країн.

← НАЗАД