світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Quinn Radiators

Quinn Radiators входить в міжнародну групу компаній Quinn Group і являється одним із найбільших виробників радіаторів в світі. Сучасний високотехнологічний завод з виробництва радіаторів розташовується в Ньюпорті, Уельс (Великобританія). Всі панельні радіатори , призначені для використання в самих різних приміщеннях, особливо приваблюють своїми характеристиками і новаторським дизайном.

Широкий модельний ряд та техніні характеристики позиціонують радіатори Quinn одними із кращих у Європі. Завдяки своїй унікальній конструкції, панельні радіатори Quinn в середньому на 10% продуктивніші своїх прямих конкурентів. Висока продуктивність досягається завдяки використанню вузьких (25 мм) і близько розташованих водяних каналів, що в свою чергу дають можливість кріпити більше конвективних пластин, за рахунок чого і збільшується тепловіддача. Радіатори виготовляються із високоякісного холоднокатаного сталевого листа товщиною (1,3 ± 0,05 мм). Вони мають безпечну заокруглену основу та не мають зварного шва.

В сукупності з оригінальним дизайном радіаторів, компанія Quinn також пропонує високу якість своєї продукції. Вони не мають лицевої та задньої сторін, тому універсальні, тоді як у більшості конкурентів одностороннє підключення Усі панельні радіатори Quinn пофарбовані ідеально як зовні так і всередині, перед фарбуванням їх повністю покривають спеціальним антикорозійним матеріалом, що надійно захищає радіатори та продовжує їх термін експлуатації.
Панельні радіатори Quinn - це поєднання найвищих технічних характеристик, а також сучасного дизайну.. Сталевий радіатор Quinn створюють оптимальний комфорт і приємну атмосферу в будь-якому інтер'єрі.

← НАЗАД