світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Nova Florida

NOVA FLORIDA - це торгова марка концерну «FONDITAL GROUP», яка втілила в собі весь досвід і невпинне прагнення до оновлення, властиві Президенту компанії пану Сільвестро Ніболі. NOVA FLORIDA представляє на світовому ринку широку гаму продукції, що характеризується високотехнологічними рішеннями і вишуканим дизайном. Всі вироби під торговою маркою NOVA FLORIDA дуже надійні, функціонально і в той же час естетичні і ергономічні. Завдяки, в першу чергу, світової популярності відлитих під високим тиском алюмінієвих радіаторів, марка «NOVA FLORIDA» перетворилася на синонім найвищої якості, завоювавши широку популярність серед фахівців і споживачів усіх континентів.

Спеціальні моделі радіаторів «S» (Super), що витримують високий робочий тиск (1,6 мПа), були спроектовані і запатентовані відповідно до Українських вимог (УкрСЕПРО), Європейськими нормативами якості (норматив EN 442) і вимогами ГОСТ Російської Федерації; вони задумані і створені спеціально для країн Східної Європи. Алюмінієві радіатори NOVA FLORIDA повністю відповідають екстремальним умовам експлуатації і можуть встановлюватися як в окремих квартирах, так і в системах центрального опалення багатоповерхових будинків. Кожна радіаторна батарея проходить випробування під тиском 2,4 мПа і забезпечується 10-річною заводською гарантією з дати установки, за умови дотримання всіх вимог діючих норм монтажу.

Крім радіаторів, з виробництва яких NOVA FLORIDA є світовим лідером, клієнтам пропонується широка гама настінних і підлогових котлів, вироблених виключно на підприємствах в Італії.
Настінні газові котли втілюють всі сучасні технічні досягнення галузі і збираються з високоякісних компонентів, але не дивлячись на це, відповідно до задумами проектувальників, дуже прості і зручні. Прості в установці, зручні в експлуатації, практичні в обслуговуванні - все це завдяки особливостям структури і раціонального підбору функцій і установок роботи котла.

Доповнюють гаму підлогові котли і термоблоки. Зроблені з чавуну або сталі з малої, середньої або великої потужністі, вони були створені з думкою про міцність, надійність і високу продуктивність. Серед пропонованих клієнтам виробів є також газові та дизельні пальники, автономні бойлери та повна гамма аксесуарів для підключення до котлів.

← НАЗАД