світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Meibes

Компанія Meibes була заснована навесні 1961 братами Альфредом і Гельмутом Майбес і на початку своєї діяльності обмежувалася тільки збутом опалювального обладнання.

У власній монтажної організації, в якій у ті роки паралельно працювали брати Майбес, вони швидко дізналися всі слабкі сторони ручної зборки опалювальних систем. Це спонукало їх відкрити виробниче підприємство з виготовлення готових модулів арматури, яке спростило і зменшило необхідність у великій кількості часу для монтаж.

Історія компанії

1968 брати Майбес отримали патент на технології швидкого монтажу, і в тому числі на унікальний фланець Meibes.
Зрізи на плоскій частині фланця дозволяють просто змонтувати накидну гайку на арматуру (кульовий кран, змішувач) і розподілювач, тим самим отримати з'єднання типу американка під плоске ущільнення самим найпростішим чином. Це і лягло в основу технології швидкої збірки і спрощення виробництва.

Компанія Meibes запозичила стилізовану в той час графіку фланця у свій фірмовий логотип Майбес.

Коло фахівців відносно швидко зв'язав ім'я Майбес з технікою швидкого монтажу. Безперервно збільшується попит на продукцію, що викликало необхідність розширити виробничі площі та змінити місце розташування заводу. З відкриттям кордону в Німеччині в 1990 р. підприємство переїхало в Лейпціг і були відкриті дочірні компанії в Польщі і в Празі.

Енергозберігаюча арматура, гнучкі підводки в ізоляції, гнучкі труби з нержавіючої сталі і насамперед автономні квартирні станції Logotherm для централізованого та індивідуального теплопостачання окремих квартир, ідеально підійшли під величезну потребу у відновленні східних німецьких земель. У роки возз'єднання Німеччини товарообіг групи подвоївся на 50 млн. німецьких марок.

У 2001 році Meibes увійшла до складу групи Aalberts Industries NV (Голландія), що об'єднує понад 140 виробничих компаній більш ніж в 30 країнах світу. В даний час до групи входять і інші німецькі фірми, як наприклад Rossweiner, Simplex, Seppelfricke, Conti-Sanitrarmaturen та інші відомі. Що стосується іноземних дочірніх компаній, то тут слід згадати Broen Armaturen (Данія), Comap (Франція), Henco (Бельгія) oder Pegler-Yorkshire (Великобританія).

Входження компанії Meibes у великий концерн відкрило нові економічні можливості і великі перспективи у розвитку. Надані для реструктуризації інвестиції, дозволили удосконалити виробництво, сервіс і логістику, а також розширили інноваційний потенціал компанії. Meibes впровадило в Геріхсхайме нові виробничі лінії, які ґрунтувалися на новітніх досягненнях в області складської і виробничої логістики.

У 2009 році для розвитку продажів на українському ринку було відкрито дочірнє підприємство компанію Інтекс Холдинг Україна.
Meibes сьогодні це промислове підприємство по зборці техніки швидкого монтажу для систем опалення, установок використання сонячної енергії та теплових насосів, що експортує свою продукцію в 28 країн світу. В даний час більше 200 співробітників компанії в Німеччині розробляють і випускають інноваційні продукти Meibes , а також OEM продукцію для своїх замовників.

Компанія була нагороджена сертифікатами за її внесок у розвиток енергоефективних технологій і продуктів, а також за видатну якість і дизайн.

← НАЗАД