світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія Екософт

НВО «Екософт» - найбільша міжнародна компанія ринку водоочисного обладнання і технологій. У 2013 році «Екософт» виповнилося 22 роки. Компанія першою в Україні отримала сертифікат виробника систем водопідготовки, побутових фільтрів і фільтруючих завантажень. У нашій команді працюють більше 180 професіоналів галузі - інженери та проектувальники, вчені, фахівці технічної підтримки та виробництва, маркетологи, менеджери з продажу та обслуговування клієнтів.

Напрямки діяльності

Ми виробляємо і реалізуємо весь спектр продукції для очищення води: від настільних фільтрів-глечиків до унікальних промислових установок продуктивністю в сотні метрів кубічних на годину. Компанія випускає продукцію під чотирма власними торговими марками, а також низкою приватних торгових марок клієнтів (privat label). У своїх продуктах ми застосовуємо кращі технології та комплектуючі, а свої власні розробки експортуємо в більш ніж 20 країн світу.

Очищення води для дому та бізнесу

Компанія є національним лідером напрямку систем очищення води домашнього і комерційного призначення. Під єдиною торговою маркою Ecosoft виробляються системи зворотного осмосу, фільтри для видалення хлору, заліза, сірководню, пом'якшення води.

← НАЗАД