світ інженерних технологій

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

компанія De Longhi

Протягом багатьох років «DL Radiators» ( «De'Longhi»), працюючи в галузі HVAC - опалення, вентиляції, кондицінування повітря, успішно розширює виробництво, засновуючи свій розвиток на безперервних технологічних дослідженнях і на збільшення вкладень в виробниче обладнання і кадри. Як відомо, якість та інновації сьогодні є істотною умовою для успіху бізнесу в майбутньому.
З початку 1985 року компанії «De'Longhi» займається виробництвом радіаторів опалення, виготовлення яких зосереджено виключно в Італії на двох заводах в Фоссальта-ді-П'яве (Венеція) і Моймакко (Удіне). На своїх виробничих повністю автоматизованих лініях завод компанії «De Longhi» в Моймакко - один з найсучасніших в Європі, в даний час виготовляє до 8000 радіаторів в день. Це в секторі HVAC є одним з найвищих показників виробничих потужностей. Причому все радіатори компанії «DeLonghi» виготовляються з сертифікованої сталі, яка надходить тільки від європейських постачальників.

В даний час компанія «DeLonghi» виготовляє і поставляються на ринок опалювального обладнання сталеві радіатори трьох видів:

Слід зазначити, що в даний час найпоширенішими і затребуваними з цих різновидів сталевих радіаторів є панельні радіатори, у тому числі серії Radel.
Сталевий панельний радіатор Radel, що виготовляється і поставляється компанією De Longhi на ринок опалювального обладнання - це новий стандарт якості для приладів опалення цього класу. Сталевий радіатор Radel панельного типу, пропонований компанією «DeLonghi», постачальник рекомендує використовувати в системах водяного опалення закритого типу, в яких теплоносій не контактує з атмосферним повітрям, а постійно циркулює в замкнутому контурі.

Панельний радіатор Radel застосовується при влаштуванні як автономних, так і централізованих системах водяного опалення в будинках різного типу і призначення. Поєднуючи в собі ергономічність з чудовим італійським дизайном, сталевий радіатор Radel можна з успіхом використовувати в сучасних будівлях, в яких пред'являються підвищені вимоги до інтер'єрів приміщень. Радіатори Radel призначені для обігріву приміщень житлових, а також адміністративних і громадських будівель підвищеної комфортності. Сталевий панельний радіатор Radel найкращим чином підходить для теплопостачання заміських будинків і будинків іншого призначення, обладнаних автономним тепловим пунктом.

Слід зазначити, що сталевий панельний радіатор Radel не рекомендується використовувати для обігріву квартир в багатоповерхових житлових будинках, а також опалення приміщень у висотних будівлях іншого призначення. Це в першу чергу обумовлено тим, що в централізованій системі опалення створюється високий тиск, який перевищує максимально допустимий для радіатора Radel значення. Крім того в центральній системі опалення періодично виникають так звані гідроудари - різкі скачки тиску, які можуть пошкодити опалювальний прилад з усіма витікаючими з цього наслідками.

Сталевий панельний радіатор De Longhi стандартної серії Radel допускається застосовувати в системах опалення з одно- або двотрубної розводкою, з примусовою (насосної) циркуляцією теплоносія. Крім того сталевий панельні радіатори серії Radel можна встановлювати в системах оснащених елеваторні вузлами, а також в променевих системах опалення.
Сталевий радіатор DeLonghi Radel має високу тепловіддачу, що дозволяє використовувати цей опалювальний прилад в низькотемпературних системах обігріву. Мала інерційність радіаторів Radel, внаслідок невеликого внутрішнього обсягу і високу тепловіддачу панелей радіатора, забезпечує в системі водяного опалення ефективне терморегулювання, що гарантує максимальну комфортність для споживачів. Тепло від сталевого панельного радіатора Radel передається в приміщення, що обігрівається за допомогою висхідних конвекційних потоків і теплового інфрачервоного випромінювання.

Сталевий панельний радіатор Radel після заводської збірки проходить 100% тестування згідно з європейським стандартом EN 442 на відповідність заявленим параметрам тепловіддачі і гідравлічне випробування тиском.
Cталевий панельний радіатор Radel має європейський знак відповідності CE и відповідає Вимоги стандарту якості РСТ.

← НАЗАД