світ інженерних технологій
Про Компанію

Шановні клієнти!

У зв'язку із карантином в Україні ми працюємо дистанційно. Проводимо онлайн консультації в телефонному режимі. Свої заявки ви можете залишити на нашому сайті у розділі “Замовити сервіс” або за телефоном. Ми піклуємось про ваші потреби та хочемо залишатись на зв'язку за будь-яких умов.

Про Компанію

Компанія"Світ Інженерних Технологій"
має багатий досвід роботи на ринку теплотехнічного обладнання.

Ми працюємо на основі існуючих державних стандартів, будівельних норм та правил, вимог до якості і безпеки, а також, використовуємо свій досвід при вирішенні питань, що вимагають нетипового підходу. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і маємо гнучку систему знижок. В першу чергу, знижки поширюються на постійних клієнтів компанії, а також, надаються замовникам, рекомендованими нашими партнерами, або іншими нашими клієнтами. У разі виконання робіт "під ключ" надаються знижки на проектування.

Головними засадами роботи компанії є:
Card image cap

використання високотехнологічної опалювальної техніки від провідних європейських виробників

Card image cap

застосування якісних сертифікованих в Україні матеріалів

Card image cap

високий рівень обслуговування

Card image cap

індивідуальний підхід до кожного замовникаСвіт Інженерних Технологій

Компанія може пишатися досвідом виконання робіт та підбору обладнання як на малих об’єктах – приватні квартири, будинки, так і на великих – багатоповерхові будинки, котельні готелів, банків, офісних приміщень..

"Світ Інженерних Технологій" являється сервісним партнером німецької компаній Vaillant Group, обслуговуючи обладнання Vaillant, Protherm, Saunier Duval. Крім даних брендів компанія обслуговує ТМ Bosch та Buderus. Ми гарантуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання що реалізуємо.

Компанія «Світ Інженерних Технологій» має мережу філіалів, що зазначено в розділі «Контакти» нашого сайту. Працівники кожного з них готові допомогти вам у вирішенні всіх ваших питань які стосуються обігріву приміщення, гарячого та холодного водопостачання, очищення води, відведення стоків, гарантійного та післягарантійного обслуговування теплотехнічного обладнання.