Підібрати та запроектувати систему опалення та водопостачання – це пів справи. Втілення в життя запроектованого обладнання якісним та надійним монтажем руками кваліфікованого спеціаліста – це найважливіший етап, якість виконання якого напряму залежить чи буде Ваша система економічно-ефективною та головне надійною і довговічною.

Компанія «Світ Інженерних Технологій» - це команда з кваліфікованих монтажників, людей, для яких пріоритетом являється якість виконання робіт, дотримання всіх норм та стандартів. Всі етапи монтажу здійснюються виключно по проекту, розробленого нашими фахівцями. Після закінчення кожного етапу монтажу, керівник бригади проводить детальний огляд якості виконання робіт, з метою не допущення дефектів у роботі, їх усунення та мінімізації впливу «людського фактору». При проведенні монтажних робіт, ми враховуємо побажання клієнта, дизайнерські рішення, але за умови, якщо це не впливає на правильну та якісну роботу системи і не суперечить нормам та стандартам які передбачені при проведені таких робіт.

 

Монтажем опалення прийнято називати комплекс робіт і устаткування, які необхідні для генерування і підтримки комфортних для людини температур, в будинках і приміщеннях в холодну пору року. Монтаж опалення та водопостачання завжди планується на початковому етапі будівництва. При сучасних вимогах до дизайну інтер'єрів необхідно враховувати, як буде виконана розводка труб. Прихована система труб розміщується в стінах і під підлогою і жодним чином не вплине на зовнішній вигляд інтер'єру. Монтаж системи опалення та водопостачання проводиться на початковому етапі будівництва - перед етапом обштукатурювання і обробки стін і підлоги . Відкрита система розводки трубопроводів залишається на видноті і може проводитися практично на будь-якому етапі будівництва. Але після її монтажу будьте готові трохи відновити ремонт стін.

Компанія «Світ Інженерних Технологій» працює з метою створення економічно-ефективних рішень для Вашої оселі. Ми впроваджуємо новітні та інноваційні технології які дозволяють Вам заощаджувати та одночасно створювати Ваше життя комфортним. Високоякісні матеріали, які ми використовуємо в роботі, гарантують Вам надійність та довговічність. Команда з кваліфікованих спеціалістів не тільки готові запроектувати найоптимальнішу систему опалення та водопостачання але й втілити даний проект в життя високоякісним монтажем. Широка мережа наших філій (м. Вінниця, м. Хмельницький, м. Тернопіль, м. Івано- Франківськ, м. Кам'янець- Подільський) – це Ваша надійна точка опори. Ми працюємо, щоб створити Вашу оселю комфортною та затишною.