Чим ми займаємось?

Кожна людина у своєму житті, так чи інакше, стикається з проблемою облаштування власного житла. Основним з безлічі питань по створенню комфорту та затишку у власному будинку є питання монтажу системи опалення та водопостачання. Наскільки ця система буде економічною та ефективною та який вид палива вона споживатиме, в своїй основі, першочергово залежить від компетентності спеціаліста та правильного проектування.

 

Сучасні системи опалення дозволяють обігрівати наші будинки дуже економно, з використанням екологічно чистих і невичерпних джерел енергії. Найефективнішою системою опалення вважається система з поєднанням декількох видів джерел енергії. Так для прикладу, поєднання газового котла з котлом на твердому паливі та з використанням сонячної системи, дозволить відчути себе в певній мірі незалежним від категорій по споживанню газу, та різних державних чинників.

Слід відмітити, що забезпечення Вашого будинку теплом та гарячою водою складається з таких основних етапів:

вибір якісного, сертифікованого та надійного обладнання;

проектування індивідуальної системи опалення та водопостачання;

високоякісний монтаж кваліфікованими спеціалістами;

гарантійне та післягарантійне обслуговування.

 

Правильний вибір опалювального обладнання є дуже важливим. Вже сьогодні ви вирішуєте скільки платити в майбутньому за опалення та гарячу воду. Котли, радіатори, насоси, труби - як вибрати найбільш ефективне та надійне обладнання? Газовий котел чи котел на твердому паливі? Електричний котел чи тепловий насос? Сонячна енергія чи вітрова енергія? Що вибрати, як поєднати різні джерела енергії для отримання найвищої ефективності та комфорту? Також важливим є питання, хто виробник того чи іншого обладнання, оскільки на ринку опалювального обладнання велика кількість неякісного та не сертифікованого обладнанням. Всі ці питання є важливими під час вибору обладнання для системи опалення. Компанія «Світ Інженерних Технологій» працює тільки з високоякісним сертифікованим обладнання, і пріоритетом для нас являється місце його виробництва, а тому акцент робиться виключно на обладнання виготовлене в межах ЄС. Чому така принциповість? Зараз багато виробників намагаючись здешевити свою продукцію переносять виробництво в країни з дешевою робочою силою, тим самим якість її являється сумнівною. Для прикладу фірма виробник може бути італійською чи німецькою, а виробництво знаходиться в Китаї. Для нашої компанії це є не припустимо, оскільки якість обладнання – це наш пріоритет.

Проектування системи опалення, являється індивідуальним підходом до Вашого будинку чи квартири, з метою отримання найефективнішого раціонального рішення. Першочерговим завданням під час проектування системи опалення є точне визначення тепловтрат будинку та потреб в гарячій воді. Саме цей пункт і є відправною точкою для побудови ефективної системи опалення та гарячого водопостачання, з найменшим енергоспоживанням в майбутньому. Саме тому, команда компанії «Світ Інженерних Технологій» працює щоб в майбутньому заощадити Ваші кошти, проектуючи Вашу систему опалення економічно-ефективною, комфортною та надійною. Оптимально підібрана конфігурація системи - це не лише затишок, але і ваші гроші. Ми проектуємо систему таким чином, щоб максимально ефективно використовувати теплову потужність і зменшити енергоспоживання, що в майбутньому дозволить істотно заощадити гроші та зменшити термін окупності опалювального устаткування.

Підібрати та запроектувати систему опалення та водопостачання – це пів справи. Втілення в життя запроектованого обладнання якісним та надійним монтажем руками кваліфікованого спеціаліста – це найважливіший етап, якість виконання якого напряму залежить чи буде Ваша система економічно-ефективною та головне надійною і довговічною. Монтажем опалення прийнято називати комплекс робіт і устаткування, які необхідні для генерування і підтримки комфортних для людини температур, в будинках і приміщеннях в холодну пору року. Монтаж опалення та водопостачання завжди планується на початковому етапі будівництва. При сучасних вимогах до дизайну інтер'єрів необхідно враховувати, як буде виконана розводка труб. Прихована система труб розміщується в стінах і під підлогою і жодним чином не вплине на зовнішній вигляд інтер'єру. Монтаж системи опалення та водопостачання проводиться на початковому етапі будівництва - перед етапом обштукатурювання і обробки стін і підлоги . Відкрита система розводки трубопроводів залишається на видноті і може проводитися практично на будь-якому етапі будівництва. Але після її монтажу будьте готові трохи відновити ремонт стін. При монтажі системи опалення та водопостачання треба виконувати необхідні правила, порушення яких приведе до неефективної і помилкової роботи усієї системи:

  1. При проектуванні і монтажі системи слід суворо дотримуватися вимог нормативно-технічної документації з проектування і встановлення опалювальних систем, вимог пожежної безпеки, і безпеки життєдіяльності людини.
  2. При автономному опаленні твердопаливним котлом потрібне встановлення систем безпеки, неприпустимими є помилки в проекті монтажу системи опалення, адже вони можуть не тільки вплинути на якість роботи системи, а й створити небезпеку для життя людини.
  3. Дотримання усіх вимог до відведення продуктів згорання палива, достатні діаметри і тяга в димарях.
  4. Радіатори системи опалення мають бути правильно підібрані виходячи з тепловтрат приміщення і кількості прохідного теплоносія.
  5. Об'єм бака-акумулятора повинен мати правильне співвідношення з кількістю теплоносія в системі опалення.
  6. Заборонено завужувати діаметри входу і виходу на радіаторах опалення і котлах.
  7. Заповнювати системи опалення агресивними і отруйними незамерзаючими рідинами, якщо це не передбачено в спеціальній технічній документації або паспортах устаткування.
 

Не останню роль в житті системи опалення та водопостачання відіграє її гарантійне та після гарантійне обслуговування. Всі вузли системи опалення та водопостачання являються об’єктами, які постійно піддаються впливу, а тому для них надзвичайно важливою є сервісна підтримка. Згідно відповідних норм, кожен прилад, котрий являється обладнанням підвищеної небезпеки, повинен проходити щорічне технічне обслуговування, з метою запобігання, виявлення та усунення несправностей. Якісний сервіс, кваліфіковані спеціалісти, швидке реагування, та лояльність до клієнта – основа роботи нашої компанії.

Компанія «Світ Інженерних Технологій» працює з метою створення економічно-ефективних рішень для Вашої оселі. Ми впроваджуємо новітні та інноваційні технології які дозволяють Вам заощаджувати та одночасно створювати Ваше життя комфортним. Високоякісні матеріали, які ми використовуємо в роботі, гарантують Вам надійність та довговічність. Команда з кваліфікованих спеціалістів не тільки готові запроектувати найоптимальнішу систему опалення та водопостачання, але й втілити даний проект в життя високоякісним монтажем. Широка мережа наших філій (м. Вінниця, м. Хмельницький, м. Тернопіль) – це Ваша надійна точка опори. Ми працюємо, щоб створити Вашу оселю комфортною та затишною.

Наші контакти:

- м. Тернопіль, вул. Живова, 26, тел. 067 351 85 42;

- м. Хмельницький, пров. Проїзний 10, тел. 067 351 85 36;

- м. Вінниця, вул. Збишка 2, тел. 096 537 25 07.