Проектування

Компанія "Світ Інженерних Технологій" відповідально підходить до проектування кожного об’єкту, оскільки проектування системи опалення являється індивідуальним підходом до Вашого будинку чи квартири. Метою даної роботи є отримання найефективнішого раціонального рішення. Першочерговим завданням під час проектування системи опалення є точне визначення тепловтрат будинку та потреб в гарячій воді. Саме цей пункт і є відправною точкою для побудови ефективної системи опалення та гарячого водопостачання, з найменшим енергоспоживанням в майбутньому. Саме тому, команда компанії "Світ Інженерних Технологій" працює для того, щоб в майбутньому заощадити Ваші кошти, проектуючи Вашу систему опалення економічно-ефективною, комфортною та надійною. Оптимально підібрана конфігурація системи - це не лише затишок, але і ваші гроші. Ми проектуємо систему таким чином, щоб максимально ефективно використовувати теплову потужність і зменшити енергозатрати, що в майбутньому дозволить істотно заощадити гроші та зменшити термін окупності опалювального устаткування.

Проектування здійснюється за допомогою спеціалізованих програмних продуктів, що дозволяє уникнути помилок, що пов’язані з людським фактором.

Пакет програмного продукту, що використовує наша компанія, надає широкі можливості для створення проектів та прискорює процес проектування. Програми, що входять до складу пакету дозволяють виконувати:

  • Розрахунок теплових втрат і витрати теплової енергії за опалювальний період;
  • Проектування систем радіаторного та підлогового опалення;
  • Проектування систем внутрішнього водопостачання;
  • Підготовку комерційних пропозицій за проектом.