vaillant

vaillant

Німецький бренд настінних газових котлів та водонагрівачів Vaiilant, вже багато років відомий як виробник якісної опалювальної техніки. Історія торгової марки Vaillant почалась в 1899 році, коли німецький інженер та винахідник створив оригінальний логотип, в основі якого він захотів побачити пасхального зайця.

Компанія була заснована в місті Ремшайд (Німеччина) в 1894 році.

Підприємство швидко розвивалось:

1894 рік — перший в світі газовий водонагрівач Gas-Badeofen з закритим контуром;

1905 рік — перший настінний водонагрівач відомий, в майбутньому у всьому світі, як «Geyzer»;

1924 рік — виготовлено підлоговий газовий котел;

1960 рік — надійшов у продаж електричний проточний водонагрівач «Elektro — Geyser»;

1961 рік — компанія випустила перший газовий настінний одно-функційний котел «Vaillant Cirko»;

1967 рік — почато виробництво настінних газових двох-функційних котлів «Combi-Geyser VCW 20».

Сьогодні компанія входить до складу європейського концерну Vaillant Group, що налічує понад 10000 співробітників. Vaillant — потужний виробник високоякісної опалювальної техніки з річним оборотом понад 2 млрд. євро. Для європейського споживача марка Vaillant вже давно є синонімом тепла. Устаткування компанії ідеально підходить як для нового будівництва, так і для модернізації старих опалювальних систем. Його можна встановлювати в приватних будинках, котеджах, використовувати для організації систем поквартирного опалення.

По настінним опалювальним апаратам компанія Vaillant Group займає близько чверті ринку і є одним з лідерів в Європі. Продажі навісних котлів Vaiilant сягають більше 1,5 млн. апаратів. Крім цього компанія пропонує широкий асортимент обладнання, що працює на газі, рідкому паливі та електроенергії.

Vaillant Group продає опалювальну техніку в рамках глобальної мережі в Європі, Африці, США, Південній Америці і Азії, співпрацюючи із зарубіжними партнерами, а також через 70 власних торгових підрозділів. Крім того компанія Vaillant має в своєму розпорядженні 14 виробничих центрів, 7 дослідницьких центрів. Продукція Vaillant Group представлена на ринку опалювальної техніки більш ніж в 100 країнах світу.

honeywell

honeywell

Компанія Honeywell може простежити своє коріння з далекого 1885 року, коли винахідник на ім'я Альберт Бутц запатентував регулятор печі та безпеки. Він сформував Butz Thermo-Electric Regulator Co., Міннеаполіс, 23 квітня 1886 року, і кілька тижнів потому винайшов простий, але геніальний пристрій, який він назвав "заслонкою безпеки ("damper flapper.")".

Honeywell працює в Україні понад 20 років в галузі постачання та впровадження найновітніших технологій автоматизації. Діяльність відділення Компанії з автоматизації та управління охоплює наступні напрямки: промислові системи управління та контрольно-вимірювальних приборів , автоматика для керування системами ОВВК, автоматика для процесів горіння, системи безпеки.

Діяльність Honeywell в області промислової автоматизації - це постачання засобів автоматизації, запчастин і комплектуючих до них, надання інженерних послуг для вирішення завдань автоматизації виробничого обладнання, технологічних процесів і підприємств в цілому. Протягом багатьох років Honeywell впроваджує проекти з автоматизації і послідовно розроблює рішення, спрямовані на оптимізацію промислових виробництв. Ключовим принципом роботи Honeywell є сервісна та післяпродажна підтримка виробів попереднього покоління, а також можливості інтеграції систем управління та обладнання Honeywell з виробами інших постачальників. Honeywell постачає системи та надає послуги, що забезпечують економію енергії, захист навколишнього середовища, збільшують продуктивність та підвищують безпеку.

Honeywell в Україні має всі необхідні ліцензії, сертифікати та дозволи на виконання робіт і постачання обладнання. Обладнання, яке постачає Компанія, внесене до Державного реєстру України. У 1999 році компанія Honeywell в Україні отримала сертифікат якості ISO 9001, а у 2009 році був отриманий сертифікат якості ISO 9001:2008, якій підтверджує, що всі процедури виконання проектів, постачання обладнання та систем в цілому відповідають світовим стандартам.

uponor

uronor

Історія компанії Uponor почалася 13 серпня 1918, коли Аукусті Аско-Авоніус заснував теслярську майстерню в м. Лахті, розташованому в ста кілометрах на північ від м. Хельсінкі, Фінляндія. Аукусті походив з бідної сім'ї, але він був далекоглядним підприємцем-новатором, скромна теслярська майстерня якого незабаром перетворилася на найбільшого постачальника меблів у Скандинавських країнах і найбільшу роздрібну мережу з продажу меблів в Європі. З 1930-х років його компанія «Аско» була однією з найбільш широко відомих фінських торгових марок.

Напередодні Другої світової війни в 1938 році компанія розширюється і запускає виробництво ліжок на металевих пружинах у приміщенні фабричного складу.

У 1950-ті роки компанія «Аско» звертає свою пильну увагу на зарубіжні, зокрема, на східнонімецькі ринки, на яких фінський дизайн, включаючи рішення для меблів, викликав позитивний інтерес. Фінський дизайн отримував схвальні відгуки впродовж 1950-х років, і на Виставці дизайнерських рішень у м. Мілані кожен четвертий Гран-прі було присуджено Фінляндії за меблі компанії «Аско». Природно, компанія «Аско» прагнула витягти якнайбільше із зацікавленості європейців у фінських дизайнерських рішеннях, наприклад, експортуючи меблі, спроектовану Тапіо Вірккала і Ееро Аарне.

У 1965 році компанія «Упо» відкриває завод з виробництва пластикових труб у м. Настола, неподалік від м. Лахті, і починає випуск перших пластмасових труб. Надалі компанія «Упо» впевнено розвивалася у сфері виробництва пластикових виробів, збільшуючи при цьому частку пластикових труб в обороті компанії. У 1982 році компанія «Аско» заснувала дочірнє підприємство, спеціально призначене для виробництва пластикових труб. До 1990 року це підприємство, що отримало назву Oy Uponor Ab зайняло позицію провідного виробника пластикових труб в Скандинавських країнах і стало здійснювати перші кроки по виходу на європейський ринок. Протягом наступних двох десятиліть компанія перетворюється на провідного міжнародного постачальника пластикових труб, а на порозі нового тисячоліття стає найбільшим у світі виробником. Спочатку основна продукція фірми являла собою пристосування для інфраструктурних систем, але після придбання компаній «Вірсбо», «Хевінг» і «Унікор» вектор діяльності змістився у бік розробки рішень для житлового будівництва.

У 1990-ті роки компанія «Аско» вирішила ліквідувати кілька об'єктів своєї різноманітної діяльності, і до 1999 року залишилися тільки підприємства з виробництва настильного матеріалу і побутової техніки, широка мережа об'єктів нерухомості і, звичайно, компанія Uponor. Потім було прийнято остаточне рішення зосередити всі зусилля на розвитку компанії Uponor і закрити всі інші виробничі об'єкти. Зрештою, 31 грудня 1999 підприємство «Аско» злилося з компанією Uponor, і об'єднання отримало назву Uponor Corporation. У 2000-ті роки компанія сконцентрувала увагу на основній сфері спеціалізації, а саме на розробці рішень для житлового будівництва. Подальша мета полягала в інтеграції досить децентралізованою корпорації в одну об'єднану ефективну і прибуткову компанію. З 2006 року діяльність по всьому світу стала здійснюватися під торговою маркою Uponor.

Компанія Uponor є провідним міжнародним виробником енергоефективних, безпечних і надійних рішень для водопостачання та внутрішнього мікроклімату приміщень для житлового та комерційного будівництва. Наша місія - прагнути поліпшити умови життя людей c допомогою енергозберігаючих та універсальних рішень, при максимально дбайливому ставленні до навколишнього середовища.

Передові технології Uponor і їх якість, підтверджена багаторічною історією, цінуються у всьому світі. Не випадково, компанія Uponor стала постачальником № 1 для ЖКГ скандинавських країн.

Сьогодні компанія Uponor пропонує Вам свої самі новітні технології для створення ідеального мікроклімату у Вашому заміському будинку або котеджі. Наша гарантія - інноваційність, енергоефективність, екологічність і довгий термін експлуатації систем (понад 50 років).

protherm

protherm

Компанія Protherm є відомим Європейським виробником опалювальної техніки. Багаторічний досвід та успішні продажі обладнання компанії характеризують її як надійного виробника високоякісної продукції.

Protherm здійснює продажі у багатьох країнах на різних континентах і завдяки гарантовано високій якості та доступним цінам ця торгова марка завоювала довіру споживачів.

Асортимент продукції нараховує більш ніж 95 найменувань, серед них є і класичні рішення, такі як газові котли, електричні котли, бойлери, твердопаливні котли, а також, інноваційні продукти, такі як конденсаційні котли.

Особливістю діяльності компанії на українському ринку є надання професійного сервісу по всій країні. Сервісне обслуговування здійснюється і силами власного сервісу, і з залученням компаній-партнерів, спеціалісти яких пройшли спеціальне навчання по продукції Protherm.

Історія компанії:

 • 1991 – заснування компанії. Початок виробництва електричних котлів в Празі.
 • 1992 – зріст продаж електричних котлів. Початок серійного виробництва на заводі в Словаччині, м.Скаліца.
 • 1993 – розширена дилерська мережа з 853 підприємств з продажу та сервісу в Чехії та Словакії, що складає 65 % ринку електричних котлів.
 • 1994 – початок виробництва настінних газових котлів.
 • 1995 – експорт котлів, працюючих на рідкому паливі в Україну та Німеччину.
 • 1996 – співпраця з французьким концерном “Hepworth Saunier Duval”.
 • 1997 – сертифіковане виробництво котлів згідно зі стандартом ISO 9001.
 • 1998 – розвиток та оснащення технологічної бази. Поява на ринку котлів Ведмідь та Тигр.
 • 1999 – експорт в Великобританію. Відкриття нового офісу та складу в м. Храштяни, Прага.
 • 2000 – модернізація заводу. Виробництво настінних котлів Пантера та Леопард.
 • 2001 – вступ до концерну “Vaillant Group”. Перший конденсаційний котел Лев.
 • 2002 – впровадження проекційної системи ProEngineer. Продаж більше 100 000 котлів за рік в 25 країнах світу. Виготовлення настінних котлів Рись.
 • 2003 – збільшення виробничої потужності заводу (1243 котлів за день). Виробництво стаціонарних котлів Грізлі.
 • 2004 – розширення виробничих потужностей заводу - до 7 ліній, перехід на двозмінний режим роботи, створення сервісної мережі в Чеській та Словацькій Республіках (1750 сервісних місць).
 • 2005 – відкриття нової лінії для порошкового фарбування, реорганізація складського господарства.
 • 2006 – впровадження нового технологічного процесу складання котлів - "котел складається однією людиною".
 • 2007 – початок виробництва твердопаливних котлів «Бобер»; бойлерів, ємкістю до 500 л.
 • 2008 – нова серія навісних конденсаційних котлів "Lev (Лев)", принципова інновація навісних котлів серії "Panter (Пантера)".
 • 2009 – заснування сервісного центру від заводу виробника в м. Києві.
 • 2009 – початок виробництва твердопаливних котлів «Капібара».
 • 2009 – Protherm впевнено займає провідні позиції опалювальної техніки у Східній Європі і продовжує збільшувати експорт до країн Азії.
 • 2010 – початок виробництва нового покоління електричних котлів Скат, а також настінних газових котлів Пантера та Гепард з оновленом дизайном.

wilo

wilo

Концерн Wilo з штаб-квартирою в Дортмунді, Німеччина, являється одним з ведучих виробників насосів та насосних систем для опалення, охолодження та кондиціонування повітря, водопостачання, водовідведення та каналізації. Насоси Wilo останнього покоління відповідають найбільш енергозберігаючому рівню класу «А» i сьогодні це стало новою відмінною рисою концерну.

Історія фірми Wilo бере свій початок у XIX ст., коли в 1872 р. в Дортмунді було засновано фабрику з виготовлення мідних виробів Louis Oplаnder Maschinenbau. Свою нинішню назву Wilo компанія отримала в 1928 році, коли німецький інженер-винахідник Вільгельм Оплендер розробив та запатентував прискорювач циркуляції, відомий пізніше як циркуляційний насос для систем опалення, перейменував фірму, використавши перші букви свого імені.

Фірма Wilo — це інноваційність i новаторство.

 • 1928 р. — перший у світі прискорювач циркуляції;
 • 1988 р. — перший циркуляційний насос з електронним регулюванням;
 • 1995 р. — перший багатоступеневий підвищувальний насос з мокрим мотором, вертикального типу;
 • 1997 р. — упровадження покриття CERAM (КЕРАМ) на виробах, призначених для експлуатації у середовищі стічних каналізаційних вод;
 • 2001 р. — розробка i запуск у серійне виробництво першого у світі високо ефективного енергозберігаючого циркуляційного насоса з мокрим ротором Wilo-Statos.

3 2005 р. компанія Wilo, разом з провідними виробниками насосного устаткування, взяла на себе добровільне зобов’язання з маркування насосів за рівнем енергоефективності.

Зараз компанія представляє собою холдинг Wilo, до складу якого в 1984 році увійшов французький виробник насосів Pompes Salmson та в 2003 — німецька фірма EMU Gruppe. Концерн, що включає десятки підприємств по всьому світу, являється одним з найбільших в світі виробників насосної техніки. Вся продукція концерну відповідає міжнародним сертифікатам якості ISO 9001, ISO 14001, а також VDA6.

Торгова марка Wilo сьогодні — це вісім заводів в п’яти країнах світу, представництва в 60 країнах та більше 6200 співробітників. В 2010 році оборот холдингу Wilo склав 1021,4 млн.євро.

ecosoft

ecosoft

НВО «Екософт» - найбільша міжнародна компанія ринку водоочисного обладнання і технологій. У 2013 році «Екософт» виповнилося 22 роки. Компанія першою в Україні отримала сертифікат виробника систем водопідготовки, побутових фільтрів і фільтруючих завантажень. У нашій команді працюють більше 180 професіоналів галузі - інженери та проектувальники, вчені, фахівці технічної підтримки та виробництва, маркетологи, менеджери з продажу та обслуговування клієнтів.

Напрямки діяльності

Ми виробляємо і реалізуємо весь спектр продукції для очищення води: від настільних фільтрів-глечиків до унікальних промислових установок продуктивністю в сотні метрів кубічних на годину. Компанія випускає продукцію під чотирма власними торговими марками, а також низкою приватних торгових марок клієнтів (privat label). У своїх продуктах ми застосовуємо кращі технології та комплектуючі, а свої власні розробки експортуємо в більш ніж 20 країн світу.

Очищення води для дому та бізнесу

Компанія є національним лідером напрямку систем очищення води домашнього і комерційного призначення. Під єдиною торговою маркою Ecosoft виробляються системи зворотного осмосу, фільтри для видалення хлору, заліза, сірководню, пом'якшення води.

Quinn Radiators входить в міжнародну групу компаній Quinn Group і являється одним із    найбільших виробників радіаторів в світі. Сучасний високотехнологічний завод з виробництва радіаторів розташовується в Ньюпорті, Уельс (Великобританія). Всі панельні радіатори , призначені для використання в самих різних приміщеннях, особливо приваблюють своїми характеристиками і новаторським дизайном. 

Широкий модельний ряд та техніні характеристики позиціонують радіатори Quinn одними із кращих у Європі. Завдяки своїй унікальній конструкції, панельні радіатори Quinn в середньому на 10% продуктивніші своїх прямих конкурентів. Висока продуктивність досягається завдяки використанню вузьких (25 мм) і близько розташованих водяних каналів, що в свою чергу дають можливість кріпити більше конвективних пластин, за рахунок чого і збільшується тепловіддача. Радіатори виготовляються із високоякісного холоднокатаного сталевого листа товщиною (1,3 ± 0,05 мм). Вони мають безпечну заокруглену основу та не мають зварного шва.

В сукупності з оригінальним дизайном радіаторів, компанія Quinn також пропонує високу якість своєї продукції. Вони не мають лицевої та задньої сторін, тому універсальні, тоді як у більшості конкурентів одностороннє підключення Усі панельні радіатори Quinn пофарбовані ідеально як зовні так і всередині, перед фарбуванням їх повністю покривають спеціальним антикорозійним матеріалом, що надійно захищає радіатори та продовжує їх термін експлуатації.

Панельні радіатори Quinn - це поєднання найвищих технічних характеристик, а також сучасного дизайну.. Сталевий радіатор Quinn створюють оптимальний комфорт і приємну атмосферу в будь-якому інтер'єрі.

Saunier Duval

Saunier Duval

Компанія Saunier Duval з 1907 року стоїть у витоків розвитку європейської індустрії опалення і була першою компанією, яка представила на ринку настінний двоконтурний газовий котел . Впровадження нових розробок для поліпшення комфорту і якості життя людини, а також надійність і безпека комерційної діяльності є головними принципами Saunier Duval протягом всієї її вікової історії . Інженерами компанії за цей час були винайдені такі унікальні речі, як водонагрівач з електророзпалом, настінний двоконтурний котел з примусовим викидом продуктів згоряння, котел з мікроаккумуляцією , що забезпечило їй успіх на ринку в своїй галузі.

Сьогодні компанія Saunier Duval є частиною Vaillant Group, одного з найбільших виробників обладнання для автономних систем опалення та водопостачання в Європі та світі. Успіх Saunier Duval на сучасному ринку грунтується на принципі постійного удосконалення устаткування з урахуванням зростаючих вимог клієнта. Бренд Saunier Duval представлений найширшим асортиментом продукції. Її головні відмінні особливості - ефективність, функціональність, дизайн. Тому обладнання Saunier Duval втілює комфорт у всьому. У проектуванні - це повна технічна документація; в монтажі - зручні групи підключення із шаблоном для установки котла; в експлуатації - легке і доступне управління котлом, комфортний режим гарячого водопостачання; в сервісному обслуговуванні - автодіагностика, індикація помилок і їх архівація, продуманий доступ для огляду і заміни вузлів.

Історія компанії

 • 1907 р. - Шарль Соньє і Моріс Дюваль заснували компанію Saunier Duval;
 • 1963 р. - компанія Saunier Duval створила перший настінний двоконтурний котел;
 • 1970 р. - дві бельгійські компанії Renova і Bulex перейшли під контроль Saunier Duval;
 • 1978 р. - випущена перша газова колонка з електронним управлінням; створено акціонерне товариство закритого типу «Saunier Duval Eau Chaude Chauffage» (SDEСС);
 • 1988 р. - компанія Saunier Duval зміцнила свою присутність в Європі: до складу міжнародної групи входять 6 філій у Франції, Іспанії, Італії, Бельгії, Великобританії та Нідерландах;
 • 1990 р. - Saunier Duval стала частиною англійської групи «Hepwortn PLC»;
 • 1993-1997 р. - Saunier Duval значно розширив свої позиції на міжнародному ринку: відкриті філії в Польщі та Угорщині, придбані виробництва в Нідерландах (AWB), Італії («Unical» і «Hermann»), Чехії («Protherm»), організовано два спільних підприємства в Ірані і Китаї;
 • 1995 р. - Saunier Duval стає провідним виробником в Європі. Всі підприємства отримують сертифікат якості виробництва ISO 9001;
 • 1996 р. - в Іспанії засновано філія по виробництву кондиціонерів SD Clima;
 • 1997 р. - випущена революційна модель настінного котла ISOFAST - перше котла з мікроаккмуляціей гарячої води. Компанія Saunier Duval отримала приз від Департаменту промисловості за внесок в розвиток нових технологій;
 • 1999 р. - розпочато серійний випуск котла ISOMAX, який уособлює новий напрям в комфорті гарячого водопостачання;
 • 2000 р. - «Hepworth PLC Heatiling Division» з його основними брендами «Saunier Duval», «AWB», «Glow - worm» і «Protherm» збільшили свою частку ринку в Європі і міцно зайняли друге місце в світі по виробництву настінних котлів;
 • 2001 р. - промислові групи «Hepworth PLC» і «Vaillant Gmbh» об'єдналися в групу «Vaillant Herpworth Group», що стала найбільшої компанії з виробництва обладнання для автономних систем опалення;
 • 2003 р. - розпочато випуск нової моделі котла ISOFAST з дистанційним управлінням;
 • 2004 р. - випуск на ринок ISOFAST CONDENS, першого котла з нового ряду конденсаційних котлів;
 • 2005 р. - початок виробництва ISOMAX CONDENS і ISOTWIN CONDENS, перший конденсаційних котлів з системою ISODYN;
 • 2006 р. - розпочато виробництво геліосистем HelioSet і HelioCONCEPT, теплових насосів МAGNA GEO (тепло від землі) і MAGNA AIR (тепло від повітря) і котлів з інтелектуальним управлінням;
 • 2007 р. - 100 років з дня заснування компанії. Виведення на ринок бюджетного котла SEMIA (для поквартирних систем теплопостачання) і котла IsoTWIN і NovaDYN динамічним резервуаром для гарячої води.

Величезна увага інженерами компанії приділяється розвитку нових технології, основою яких є поновлювані види енергії. Дана тенденція проявляється в поєднанні інноваційних технологій з традиційними. Сонячна енергія, в комбінації з використанням газу дозволяє не тільки забезпечити потреби в теплі і гарячій воді, а й зменшити Ваші витрати.

Saunier Duval має розробки, пов'язані з використанням сонячної енергії, які впроваджені в такі системи, як HelioCONCEPT і HelioSet.

Наступним кроком у розвитку інноваційних технологій є використання теплової енергії Землі ( геотермія ) і повітря ( АЕРОТЕРМ ), зокрема - теплові насоси.

Необхідно особливо підкреслити той факт, що обладнання Saunier Duval сертифіковано і має дозвіл Держнаглядпраці України.

Безсумнівно, що здатність обладнання стійко працювати при низькому тиску газу, адаптованість до якості води, перепадів напруги і розумна ціна є важливими конкурентними перевагами.

meibes

meibes

Компанія Meibes була заснована навесні 1961 братами Альфредом і Гельмутом Майбес і на початку своєї діяльності обмежувалася тільки збутом опалювального обладнання.

У власній монтажної організації, в якій у ті роки паралельно працювали брати Майбес, вони швидко дізналися всі слабкі сторони ручної зборки опалювальних систем. Це спонукало їх відкрити виробниче підприємство з виготовлення готових модулів арматури, яке спростило і зменшило необхідність у великій кількості часу для монтаж.

1968 брати Майбес отримали патент на технології швидкого монтажу, і в тому числі на унікальний фланець Meibes.

Зрізи на плоскій частині фланця дозволяють просто змонтувати накидну гайку на арматуру (кульовий кран, змішувач) і розподілювач, тим самим отримати з'єднання типу американка під плоске ущільнення самим найпростішим чином. Це і лягло в основу технології швидкої збірки і спрощення виробництва.

Компанія Meibes запозичила стилізовану в той час графіку фланця у свій фірмовий логотип Майбес.

meibes

Коло фахівців відносно швидко зв'язав ім'я Майбес з технікою швидкого монтажу. Безперервно збільшується попит на продукцію, що викликало необхідність розширити виробничі площі та змінити місце розташування заводу. З відкриттям кордону в Німеччині в 1990 р. підприємство переїхало в Лейпціг і були відкриті дочірні компанії в Польщі і в Празі.

Енергозберігаюча арматура, гнучкі підводки в ізоляції, гнучкі труби з нержавіючої сталі і насамперед автономні квартирні станції Logotherm для централізованого та індивідуального теплопостачання окремих квартир, ідеально підійшли під величезну потребу у відновленні східних німецьких земель. У роки возз'єднання Німеччини товарообіг групи подвоївся на 50 млн. німецьких марок.

У 2001 році Meibes увійшла до складу групи Aalberts Industries NV (Голландія), що об'єднує понад 140 виробничих компаній більш ніж в 30 країнах світу. В даний час до групи входять і інші німецькі фірми, як наприклад Rossweiner, Simplex, Seppelfricke, Conti-Sanitrarmaturen та інші відомі. Що стосується іноземних дочірніх компаній, то тут слід згадати Broen Armaturen (Данія), Comap (Франція), Henco (Бельгія) oder Pegler-Yorkshire (Великобританія).

meibes

Входження компанії Meibes у великий концерн відкрило нові економічні можливості і великі перспективи у розвитку. Надані для реструктуризації інвестиції, дозволили удосконалити виробництво, сервіс і логістику, а також розширили інноваційний потенціал компанії. Meibes впровадило в Геріхсхайме нові виробничі лінії, які ґрунтувалися на новітніх досягненнях в області складської і виробничої логістики.

У 2009 році для розвитку продажів на українському ринку було відкрито дочірнє підприємство компанію Інтекс Холдинг Україна.

meibes

Meibes сьогодні це промислове підприємство по зборці техніки швидкого монтажу для систем опалення, установок використання сонячної енергії та теплових насосів, що експортує свою продукцію в 28 країн світу. В даний час більше 200 співробітників компанії в Німеччині розробляють і випускають інноваційні продукти Meibes , а також OEM продукцію для своїх замовників.

Компанія була нагороджена сертифікатами за її внесок у розвиток енергоефективних технологій і продуктів, а також за видатну якість і дизайн.